Аналітичний центр «УкрАгроКонсалт» - новий член Київської обласної торгово-промислової палати.

Журнал «Діловий ПАРТНЕР» КОТПП 1-2 номер 2009 рік


Аналітичний центр «УкрАгроКонсалт» - новий член Київської обласної торгово-промислової палати.
 

В цьому році ряди членів Київської обласної торгово-промислової палати поповнила нова організація - Аналітичний центр «УкрАгроКонсалт».

Першим спільним заходом Аналітичного центру «УкрАгроКонсалт» з Київською обласною торгово-промисловою палатою була організація візиту білоцерківських аграріїв на міжнародну аграрну виставку SIMA в Парижі.

Діяльність компанії, починаючи з 1995 року, направлена на надання достовірної оперативної інформації щодо аграрних ринків України, Росії, Казахстану та інших країн Причорномор`я.

Зацікавленість до експортного потенціалу України і в цілому до Чорноморського регіону неухильно зростає. Зростає й попит світового аграрного співтовариства до незалежної професійної оцінки подій, які відбуваються в Україні на ринку аграрної продукції.

Основними консалтинговими послугами, які надає компанія, є:

•    щотижнева інформація, яка включає:
       - аналіз аграрної політики;
       - експорт, імпорт, статистика виробництва;
       - баланси попиту та пропозицій зернових та масляничних;
       - тенденції ринку прогнози цін;
       - макроекономічні показники країн регіону;
       - новини компаній;

•    в режимі «on line» здійснення моніторингу цін на агропродукцію, а саме: ринку зерна та масляничних, м`яса та птиці, комбікормів, борошна, цукру, кондитерської,  масложирової, м`ясо молочної та інших галузей харчової промисловості, логістики ринків, добрива та засобів захисту рослин;

•    проведення маркетингових досліджень агроринків;

•    пошук та оцінка партнерів, залучення інвестицій, експертиза інвестиційних проектів та інші консалтингові послуги.

Інформація готується на російській та англійській мовах.

Послугами Компанії користуються більш ніж 200 компаній та установ, як вітчизняних так і закордонних, серед них  Міністерство агропромислової політики України, Антимонопольний комітет України, Тендерна палата України, Еврокомісія, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та провідні агротрейдери та агрохолдинги.

Крім надання консалтингових послуг, Аналітичний центр «УкрАгроКонсалт» проводить та приймає участь у великій кількості конференцій та семінарів як в Україні, так і за її межами.

Серед них щорічне проведення Міжнародної конференції «Зерно Причорномор`я». У цьому році 22-23 квітня в Києві відбулася вже шоста така конференція - «Зерно Причорномор`я – 2009. Причорноморський регіон: Житниця всього світу» . 

Учасники конференції, а їх в цьому році було більш ніж 500, відмітили, що  інформація, яку вони отримали  від провідних міжнародних експертів зернового ринку США, Великої Британії, Сінгапуру, Нідерландів, Росії та України надала можливість краще оцінити реальну ситуацію на світовому та вітчизняному ринку зерна та олійних культур під час світової економічної кризи.

Велику зацікавленість визвала презентація Генерального директора Аналітичного центру «УкрАгроКонсалт» Сергія Феофілова «THE PUBLIC AND PRIVATE SECTORS IN THE SUSTAINABLE DEVELOPMENT OF THE UKRAINIAN GRAIN SECTOR», в якій був наданий  глибокий та всебічний  аналіз ринку зерна України за останні 15 років.

В рамках конференції також відбувся семінар «Введення в аграрні фьючерсні ринки», де експерти з американської торгової біржи ознайомили з основами торгівлі фьючерсами та опціонами на європейській біржі,  торгівлею цінними паперами та захистом торгівельних  операцій під час світової  фінансової кризи.

Наступний семінар щодо фьючерсних ринків ми плануємо провести у травні цього року.

Також традиційним заходом для нашої компанії є проведення у листопаді конференції по матеріально-технічним ресурсам.

УкрАгроКонсалт також організовує ознайомлення з агарним бізнесом в США та має можливість залучення фахівців з США та Франції в Україну для налагодження стосунків та відпрацювання технологій.

Запрошуємо членів Київської обласної торгово-промислової палати  прийняти участь у наших заходах.

Більш детальну інформацію щодо  Аналітичного центру «УкрАгроКонсалт» можна отримати на сайті  http://www.ukragroconsult.com