Ми служимо сільським трударям

Журнал «Діловий ПАРТНЕР» ТПП України  №8 2009 рік

Сергій Феофілов, генеральний директор “УкрАгроКонсалт”, кандидат економічних наук
 

Ми служимо сільським трударям


Починаючи з 1995 року, діяльність аналітичного центру “УкрАгроКонсалт” спрямовується на надання сільським трудівникам оперативної інформації про стан на аграрних ринках України, Росії, Казахстану, інших країн Причорномор’я,  а саме: аналіз аграрної політики; експорт, імпорт продукції, статистика її виробництва; тенденції на ринку насіння, мінеральних добрив і сільгосптехніки; макроекономічні показники країн регіону; новини компаній тощо.

У режимі “on line” здійснюємо моніторинг цін на ринку зернових та олійних культур, м’яса та птиці, комбікормів, борошна, кондитерських виробів, масложирової і м’ясомолочної продукції, добрив і засобів захисту рослин, надаємо інші консалтингові послуги.

Шостий рік поспіль наш центр у квітні проводить міжнародну конференцію “Blackseagrain” (“Зерно Причорномор’я”), на якій обговорюються найбільш актуальні проблеми і перспективи на зерновому ринку країн Чорноморського басейну. У цьогорічній конференції взяли участь понад 500 чоловік. У її рамках під егідою FAO і ЄБРР організували засідання “за круглим столом” на тему “Роль державних і приватних підприємств у сталому розвитку зернового сектору економіки України”, за підсумками якого підготовлено відповідні рекомендації.

У період світової економічної кризи особливо актуальним для сільського господарства, як і для інших галузей, є залучення іноземних інвестицій та сучасних єнергоємних технологій. З цією метою “УкрАгроКонсалт” за сприяння Київської обласної торгово-промислової палати у лютому організував поїздку 16 представників агробізнесу столичної області до Парижу на міжнародну аграрну виставку “Sima 2009”. Ознайомившись з французьким досвідом, українська компанія прийняла рішення розпочати промислове вирощування перепелів на птахофабриці.

Це лише один із прикладів ефективної діяльності нашого центру. У березні поточного року “УкрАгроКонсалт” став членом ТПП України. Сподіваємось, що така співпраця принесе користь усім.

Інформація про аналітичний центр розміщена на сайті: www.ukragroconsult.com, e-mail: fsl@ukragroconsult.orq. Довідки за тел.:  +38 044 451-46-33, тел./факс: 451-46-34.