Інвестиційний форум “Білоцерківщина інвестиційна.Аграрний сектор України. Інвестиції. Управління ризиками. Перспективи IPO”

24 травня в нашому місті було проведено інвестиційний форум “Білоцерківщина інвестиційна.Аграрний сектор України. Інвестиції. Управління ризиками. Перспективи IPO”.

Форум присвячений питанням підвищення ефективності підприємств аграрного сектора, різним формам кредитування, а також виходу на фондові ринки. Учасники обговорювали інвестиційні можливості та пер-спективи розвитку Білоцерківщини, механізм та інструменти інвестиційної діяльності, стан аграрного ринку України в цілому, реалії та перспективи кредитування підприємств аграрного сектора, розвиток умов для залучення інвестицій, проблеми, з якими стикаються інвестори та аграрії, можливості виходу підприємств аграрного сектору України на міжнародні біржі та багато інших важливих питань.


В обговоренні цих актуальних питань сьогодення взяли участь голова Білоцерківської районної державної адміністрації А. Немна, генеральний директор АЦ «УкрАгроКонсалт» С. Феофілов, міжнародний консультант Б. Хом’як, аналітик зернового ринку «УкрАгроКонсалт» Є. Малишко, аналітик олійного ринку «УкрАгроКонсалт» Ю. Гаркавенко, керівник «Міського інвестиційного агентства» В. Балас.

Голова Білоцерківської РДА А.Я. Немна у рамках своєї доповіді презентував перспективи та стратегічні напрямки залучення інвестицій в економіку Білоцерківського району.

До обговорення долучився голова Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюк: “На сьогоднішній день немає іншого механізму розвитку підприємств, як залучення інвестицій”.


Губернатор Київщини запевнив, що він, як керівник області, буде підтримувати всі дії керівників районів і міст, які будуть пропонувати інвестиції. “Найголовніше те, що ми повинні створити такі умови, що, коли приходить інвестор, він має бути в безпеці, а інвестиції мають працювати на область. Це створення нових робочих місць, відрахування до бюджету, підвищення заробітної плати”, - наголосив Анатолій Йосипович.

У рамках форуму також було представлено нещодавно сформоване Міське інвестиційне агентство. За словами керівника агентства В.М. Баласа, його створення – це вимога часу. “Не є секретом той факт, що без реальних вкладень нам не варто чекати на подальший розвиток Білоцерківщини. Є люди, які мають гроші і бажають вкласти їх в економіку нашої держави, більше того, в економіку нашого міста чи району. На заваді стають особливості нашого правового поля та небажання інвестора нести відповідальність за можливі ризики. Наше агентство готове взяти на себе врегулювання цих питань”, - зауважив Вадим Миколайович.


Міське інвестиційне агентство створене з метою надання не теоретичної, а реальної допомоги і надаватиме ряд послуг, серед яких можна виділити послуги для іноземних інвесторів: пошук ділових партнерів в м. Біла Церква, аналіз місцевих ринків, юридичний супровід інвестиційних проектів, у тому числі в місцевих органах влади, та багато іншого. Місцеві органи влади, беззаперечно, також можуть розраховувати на підтримку агентства, якщо їм буде потрібна розробка планів стратегічного розвитку територій, фінансовий аналіз проектів регіонального розвитку, консультація з питань фінансування проектів, розробка бізнес-планів та безліч інших вагомих та корисних послуг. Таким чином Міське інвестиційне агентство сприятиме забезпеченню досягнення стійкого зростання рівня і якості життя білоцерківців.


Як зазначив присутній на форумі депутат Білоцерківської міської ради, радник голови Київської обласної ради В.М. Коверда, інвестиційне агентство – це те, чого довгий час не вистачало нашому місту. За словами Вадима Миколайовича, Міське інвестиційне агентство обов‘язково доведе свою значимість в структурі міста, покращенні його інвестиційного клімату та активізації промислової діяльності регіону.

 

grif.kiev.ua