Через заборону молочки і м'яса виробники рахують збитки

 

Вітчизняні виробники молочки ризикують недоотримати близько вісімдесяти мільйонів доларів. Якщо Митний Союз зволікатиме із скасуванням табу на українську продукцію.

Цьогоріч це вже друга заборона для молочних підприємств. Наприкінці зими російські експерти виявили у наших сирах пальмову олію. Тепер же фахівці із Роспоживнагляду вказали на порушення санітарних норм. Зокрема йдеться про використання прострочених миючих засобів, відсутність приміщень для прибирального інвентарю, порушення цілісності підлоги у цехах і недостатню кількість мишоловок.

Загалом незадовільними визнали стан восьми вітчизняних заводів - серед них і виробники охолодженого м"яса. Після заборони, кажуть експерти, продукції на вітчизняному ринку хоч і побільшає, та сподіватися на зниження цін не варто.

Молочные продукты с использованием растительных жиров будут маркироваться

Ольга Мозгова, головний експерт аналітичного центру: "За 8 місяців цього року було експортовано близько 14 тисяч тонн свинини, це в основному охолоджена свинина і заморожена в напівтушах. І близько 10 тисяч яловичини. Тобто це не такі великі цифри як і для внутрішнього ринку, щоб вони значною мірою вплинули на цінову політику".

 

 

УБР