12-14 лютого 2013 року відбудуться найбільші зимові агропромислові виставки «Зернові технології» та «Agro Animal Show»

11.02.2013

12-14 лютого 2013 року відбудуться найбільші зимові агропромислові виставки «Зернові технології» та «Agro Animal Show», на яких виробники сільськогосподарської продукції зможуть вибрати все необхідне до нового аграрного сезону.

У виставках візьмуть участь більше 400 компаній з 25 країн світу.

Експозиція буде розгорнута у трьох павільйонах загальною площею 28 000 кв.м.

Національними експозиціями будуть представлені Німеччина, Франція, Нідерланди, Канада, Данія та Бельгія.

 

Свою продукцію на виставках представлятимуть такі відомі компанії:

Амако Україна,

Агріматко,

Гомсільмаш,

Basf,

Big Dutchman International,

DACS-Forez,

DeLaval,

GEA-Farm,

I-TEK,

Riela,

KMZ Industries,

Аграрна Індустріальна Компанія,

 

Агротех Консалт,

Альбіон,

Арай,

Арсенал,

Астра Груп,

Деметра,

Ерідон Тех,

Завод елеваторного обладнання,

Завод Кобзаренка,

КЕТ Україна,

Київ-Атлантик,

 

Ківонь,

Ламборгіні,

Пента,

Полнет-Україна,

Ростсільмаш,

Сампо Україна,

Торнум,

Цехаве Корм,

Шауер

та багато інших.

Експозиція кормозаготівельної техніки «Зелена лінія» повною мірою буде представлена брендами: Ростсільмаш, Гомсільмаш, John Deere, Krone, Kuhn, Kverneland, Lely, Manitou, Poettinger та ін.

 

Серед новинок, які будуть презентовані на виставках:

  • оновлений ряд тракторів компанії Lamborghini: R6.160 потужністю 160 к.с. – виготовлений в Німеччині, оптимальне співвідношення ціни та німецької якості, R8.270 - флагман модельного ряду - має найкращий запас потужності в класі до 300 к.с;
  • новий модельний ряд чеських тракторів ZETOR – FORTERRA компанії Агро-Темп в категорії тяглової потужності 90-140 к.с. з перевіреною конструкцією потужних тракторних двигунів та відмінними параметрами крутильного моменту;
  • унікальні системи знепилювання терміналів, лінійних елеваторів, ХПП, ЗПП (SMART-системи) групи підприємств "Зернова Столиця" та консультації про те, як побудувати елеватор четвертого покоління;
  • проект KoChiBo компанії «ТЕХНА» - інноваційна розробка в системі годування, створена спеціально для вирощування бройлерів, а також ряд зразків ефективного обладнання для відтворення і відгодівлі свиней.

 

Ділова програма виставок стане незамінним джерелом інформації для фахівців, які працюють у агропромисловому комплексі:

- День Франції, присвячений обговоренню питань утримання та вирощування худоби та птахів;

- науково-практичний семінар «Точне землеробство. Технології. Техніка та досвід впровадження»;

- Українсько-голландський форум з картоплярства;

- третій щорічний семінар: «Моя молочна ферма», організатором якого виступає журнал «Agroexpert»;

  • круглий стіл: «Козине молоко – аспекти здоров'я та інвестування», організатором якого виступає АЦ УкрАгроКонсалт.

- семінар-практикум: «Ефективні технології годівлі у молочному стаді», організований журналом «Пропозиція» та ТОВ «КМКЯ»;

- конференція: "Аграрна країна: прибуткове вівчарство", організатор якого - журнал «Аграрний тиждень»;

- семінар: «Натуральні кормові добавки в тваринництві», організований: ТД «Седа»;

- науково-практичний семінар: «Фактори відродження українського кролівництва», організатор якого - журнал «Сучасна ветеринарна медицина».

 

Як важливий засіб розвитку зовнішньоекономічних зв’язків виставки Agro Animal Show робить помітний внесок у співпрацю між Україною та Німеччиною. Так, в рамках ділової програми виставки відбудеться День Німеччини. Відкритий обмін інформацією та ділова дискусія під час заходу сприятимуть подальшому розвитку добропартнерських відносин між нашими державами.

Для середніх агрогосподарств, великих сільгосппідприємств, агрохолдингів, торговельних компаній, постачальників МТР, фінансових структур, галузевих організацій та представників державної влади відбудеться друга конференція «Агроресурси 2013: шляхи підвищення рентабельності рослинництва», яку підготувала ІА «АПК-Інформ».

Серед яскравих подій виставки - оголошення переможців всеукраїнських конкурсів «Агробренд 2013» та «Лікар-ветеринар року».

Конкурс «Агробренд» спрямований на розвиток брендової свідомості споживачів продукції сільськогосподарського призначення, популяризації знань в галузі маркетингу і брендингу в країні. Організатори конкурсу: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та громадська організація «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

Метою конкурсу «Лікар-ветеринар року» є об’єднання практикуючих ветеринарних лікарів сільськогосподарського сектору України та спонукання їх до самовдосконалення, творчого пошуку та підвищення рівня професійної майстерності. Конкурс організували: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» спільно з Державною ветеринарною та фітосанітарною службою України, а також Асоціацією спеціалістів ветеринарної медицини України.

«Agro Animal Show» та «Зернові технології» - це місце для плідної роботи, пошуку нових ідей та партнерів, підписання вигідних контрактів та отримання позитивного економічного результату.

Запрошуємо Вас відвідати ці провідні міжнародні виставки сільськогосподарської галузі, які відбудуться 12-14 лютого 2013 року у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза, м. Київ, вул. Салютна, 2Б.

Для отримання запрошення на відвідування виставок необхідно зареєструватись на сайтах www.grainexpo.com.ua , www.animal-show.kiev.ua

ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Виставкова рада «ІнтерАГРО», у відповідності до потреб часу, прийняли спільне рішення: починаючи з 2013 року перенести строки проведення виставки «ІнтерАГРО» на кінець жовтня. Так, у 2013 році вона відбудеться з 30 жовтня по 1 листопада.