Limagrain Europe та BASF приймають рішення укласти ліцензійний договір щодо виробничої системи для соняшнику Clearfield® Plus

27.06.2013

Компанії Limagrain Europe та BASF оголосили про підписання міжнародного договору без надання виключного права. Компанії домовились про надання Limagrain Europe ліцензії BASF на систему стійкості соняшнику до гербіцидів Clearfield® Plus. Цей договір дозволяє компанії Limagrain Europe розробляти стійкі до гербіцидів Clearfield® Plus компанії BASF гібриди для реалізації в деяких країнах Піввденної Америки і Європи.

Розроблена із використанням традиційної селекції рослин, виробнича система Clearfield® Plus для соняшнику забезпечує не лише захист від бур’янів та підвищену стійкість культури до кліматичних стресів упродовж всього сезону, вона дозволяє також збільшити олійність та урожайність зерна.

«Соняшник – це стратегічна рослина для нашої компанії. Саме тому ми справді раді зміцнити наші партнерські стосунки із компанією BASF, яка надає нам доступ до найновітнішої технології Clearfield® Plus. Це допоможе нам максимізувати додаткову вартість, котру аграрій може отримати від нашої преміальної лінійки гібридів соняшнику LG у Європі», - зазначив Бруно Каретт (Bruno Carette), керівник відділу насіння польових культур компанії Limagrain.

«Поєднання найкращих у своєму класі гербіцидів Clearfield® Plus компанії BASF із високоякісним насінням компанії Limagrain Europe надасть виробникам соняшнику в Європі нові можливості збільшення урожайності», – сказав Джонатан Браянт (Jonathan Bryant), віце-президент з глобального стратегічного маркетингу, гербіциди, захист рослин компанії BASF.    

Гібриди соняшнику Clearfield® Plus компанії Limagrain Europe та гербіциди Clearfield® Plus компанії BASF будуть доступними у деяких країнах-виробниках соняшнику в Південній Америці і Європі, починаючи з 2014 року.

Комерційні умови договору наразі не розголошуються. 

 

Про компанію Limagrain Europe

Компанія Limagrain Europe виводить, вирощує та продає насіння польових культур сільгоспвиробникам (кукурудза, соняшник, ріпак, пшениця, ячмінь, тощо). Інвестиції, вкладені у дослідження та селекцію, становлять 14% від річного обігу групи. Її продукція продається у 50 країнах через 20 відділень та через мережу дистриб’юторів. Серед брендів компанії: LG, Advanta® та Nickerson.

Перебуваючи на позиціях лідера Європи у селекції пшениці та одного із лідерів у вирощуванні соняшнику та ячменю, бренд LG також є маркою № 1 серед кормової кукурудзи.

Компанія Limagrain Europe – це відділення компанії Limagrain, міжнародної сільськогосподарської кооперативної групи, що спеціалізується на насінні польових культур, насінні овочів та зернових. Група, заснована французькими фермерами, на сьогодні є найбільшою насіннєвою компанією в Європі та четвертою за величиною у світі.

 

Про відділ захисту рослин компанії BASF

Із обсягом продажу близько 4,7 мільярдів євро у 2012 році, відділ захисту рослин компанії BASF надає інноваційні рішення щодо захисту рослин, торф’яних та декоративних рослин, контролю шкідників, а також охорони здоров’я. Портфель компанії містить технології для обробки насіння та біологічного контролю, а також рішення для контролю вологості, поживних речовин та впливу навколишнього середовища на рослини. Відділ захисту рослин компанії BASF є провідним новатором, що підтримує виробників у оптимізації сільськогосподарського виробництва, покращенні їхньої комерційної ефективності та підвищенні якості життя для дедалі зростаючого населення світу. 

 

Компанія BASF хімічна компанія

Компанія BASF є всесвітньою провідною хімічною компанією: «Хімічною Компанією». Продукти у портфелі компанії варіюються від хімічних речовин, пластмас, виробничих продуктів та продуктів захисту рослин до нафти та газу. Ми поєднуємо економічний успіх із захистом навколишнього середовища та соціальною відповідальністю. Через науку та інновацію ми надаємо можливість нашим клієнтам майже в кожній промисловості задовольняти поточні та майбутні потреби суспільства. Наші продукти та рішення сприяють збереженню ресурсів, забезпечуючи живлення та покращення якості життя. Цей внесок знайшов своє відображення в меті нашої компанії: ми створюємо хімію для стабільного майбутнього. Продаж компанії BASF становив 72,1 мільярди євро у 2012 році і на кінець року штат компанії нараховував понад 110 000 працівників.