На Волині з’явилось ще одне зерносховище

11.07.2013

ТзОВ ХПП «Волинь-зерно-продукт» відкрило у селі Дерно Ківерцівського району ще одне зерносховище. Вартість проекту понад 16 мільйонів гривень.

ТзОВ ХПП «Волинь-зерно-продукт» фактично монополіст у Волинській області, однак на досягнутому керівництво не зупиняється й надалі розвиває логістику. Зокрема, в селі Дерно за 4 мільйони гривень було викуплене старе зерносховище. Там провели ремонт, а також побудували додаткове приміщення. Тож наразі одночасно там можна зберігати 20 тисяч тонн продукції.

Також на території комплексу стоїть сучасна італійська сушка, яка може обробити за добу до 1200 тонн зернових культур.

За словами директора філії Сергія Супрунюка, на ремонтні роботи витрачено майже 12 мільйонів гривень.

Цікаво, що роботи розпочались лише у квітні, коли зійшов сніг, а вже наразі підприємство працює.

Начальник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко зауважив, що багато аграріїв не мають спеціальної техніки, чи сховищ, тож для них таке розширення мережі є дуже зручним.

Він пояснив, що підприємство «Волинь-зерно-продукт» намагається відновити всі хлібоприймальні, які були на теренах краю за радянських часів, адже це - розвиток логістики. Зокрема, тепер не потрібно буде везти зерно через усю область і здати його у найближчий пункт.

Під час відкриття, окрім урочистого перерізання стрічки, відбулось й освячення приміщення. Увесь колектив був у вишиванках.

До речі, наразі у Дерно працює сорок осіб. Саме їхніми силами й було відновлено хлібоприймальний пункт.vip.volyn.ua