«НІБУЛОН» розширює горизонти українського судноплавства

14.08.2012

Будівництво власного флоту компанії «НІБУЛОН» є ключовим етапом патріотичного інвестиційного проекту з відродження Дніпра та інших річок України як транспортних судноплавних артерій. В рамках реалізації даного масштабного проекту, після розгляду та детального аналізу комерційних пропозицій від українських та іноземних суднобудівних заводів, групою компаній «НІБУЛОН» 2 липня 2012 року було підписано контракт на будівництво плавкрана проекту POSS-901 на суднобудівній верфі м. Констанца, Румунія, від якої надійшла найбільш конкурентоспроможна пропозиція.
 
Розробником проекту виступила миколаївська проектна організація «Торола Дизайн Групп». Дана організація є давнім та надійним партнером нашої компанії, яка за технічним завданням ТОВ СП «НІБУЛОН» свого часу вже розробляла проекти несамохідних суден та буксирів, які сьогодні борознять українське Дніпро, успішно працюючи на благо української економіки. Керівництво та профільні спеціалісти компанії «НІБУЛОН» також брали активну участь у розробці проекту та неодноразово відвідували румунський суднобудівний завод.
 
Найближчим часом відбудеться закладка плавкрана проекту POSS-901.
 
За оцінками спеціалістів дане судно буде найбільш продуктивним перевантажувальним плавкраном в Україні. Плавкран призначений для виконання вантажно-розвантажувальних робіт у грейферному режимі з вантажністю крана до 45 т і у режимі гака – до 60 т на внутрішніх водних шляхах, в Азовському морі та у 20-мильній узбережній зоні Чорного моря – цілорічно.      
 
Технічні характеристики крана забезпечують виконання вантажно-розвантажувальних робіт при висоті морської хвилі до 1,5 м і силі вітру до 20 м/с.   
 
Основні характеристики плавкрана:

  •  довжина максимальна -52,3 м;
  •  ширина – 22 м;
  •  осадка (порожнім) -2 м;
  • водотоннажність (при осадці 2 м) – близько 2000 т;
  • швидкість – не менше 4 вузлів.

 
 Вантажність плавкрана:

  • у грейферному режимі (виліт стріли 32 м) = 45 т;
  • у режимі гака (виліт стріли 26 м) = 60 т.

 
На судні буде встановлено 4 дизель-генератори по 420 кВт, а також застосовано схему електричного приводу пропульсивного комплексу.
 
Будівництво плавкрана буде відбуватися під наглядом Регістру Судноплавства України, а також відповідатиме всім вимогам санітарних норм України. Строк завершення будівництва згідно з контрактом - 28 лютого 2013 року.