«НІБУЛОН» успішно зарекомендував себе на японському ринку зерна

10.07.2012

ТОВ СП «НІБУЛОН», один з найбільших українських експортерів зерна, в кінці травня 2012 р. успішно здійснило поставку української кукурудзи до Японії.
 
Після укладення договору з однією із найбільших японських компаній на постачання кукурудзи українського походження, 27 березня 2012 року біля причалу перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» почалося завантаження теплохода DN MILLET. 5 квітня 2012 року 50 400 тонн української кукурудзи було завантажено на теплохід. Відповідно до сертифіката, виданого незалежною сюрвейєрською компанією в порту завантаження, биті зерна разом зі сміттєвою домішкою (BCFM) склали 3,61% за методом USDA при контрактному максимумі в 4%, що підтверджує високу якість експортованого зерна.
 
Вивантаження теплохода відбувалося у двох японських портах: з 10 по 14 травня 2012 р. в порту Тамакомаі (о-в Хоккайдо), і з 18 по 19 травня 2012 р. в порту Касіма (о-в Ібаракі). Протягом усього зазначеного періоду вивантаження вантажу також інспектувала незалежна сюрвейєрська компанія, звіт якої знову підтвердив, що всі якісні показники української кукурудзи, відвантаженої на теплохід DN MILLET, залишилися в межах контрактної специфікації.
 
На знак поваги, 20 червня 2012 року на адресу ТОВ СП «НІБУЛОН» надійшов лист подяки від японських партнерів.
 
Цитата з листа: «Шановний колектив компанії «НІБУЛОН»! Ми хочемо повідомити, що вантаж з українською кукурудзою, який був поставлений «НІБУЛОНом», успішно прибув до Японії та був розвантажений без жодних проблем, на кшталт: відсутність залишку газу після фумігації, відповідний належний стан вантажу, відповідність якості контрактній специфікації.
 
Ми вдячні вам за професійне виконання першого контракту між нашими компаніями. Наша компанія з нетерпінням чекає на продовження взаємовигідних ділових відносин з компанією «НІБУЛОН» у наступному 2012/13 маркетинговому сезоні».
 
Хочеться відзначити, що для ТОВ СП «НІБУЛОН» це була перша поставка кукурудзи до Японії (раніше наша компанія експортувала в цю країну ячмінь і пшеницю). Приємно, що вона увінчалася успіхом. Адже Україна володіє великими запасами кукурудзи, і відкриття нових ринків збуту є пріоритетним завданням для економіки нашої країни. Те, що Японія залишила позитивний відгук про український продукт - хороший знак як для українських експортерів і виробників, так і для сільськогосподарської галузі в цілому.НІБУЛОН