Області закупили 36 тисяч тонн борошна для випікання соціальних сортів хліба

07.03.2013

У поточному році Аграрний фонд продовжує здійснювати заходи з цінового регулювання внутрішнього ринку борошна за рахунок його виробництва із зерна державних запасів, які було сформовано у попередні роки. Про це UBR.UA повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства.

У 2013 році вже передплачено і отримано 36 тисяч тонн державного борошна за заявками обласних державних адміністрацій. Ціни реалізації є фіксованими, і станом на кінець лютого, в середньому, на 12% менші за ринкові. Водночас Аграрним фондом для забезпечення споживчих потреб населення спрямовано 1,8 тисячі тонн борошна через реалізацію фасованої продукції, в тому числі й на ярмаркових заходах.
 
На сьогодні укладено договори реалізації фасованого борошна у 50- та 2-3-кілограмових пакетах через заклади роздрібної торгівлі мережі супермаркетів. Реалізаційні ціни фасованого борошна Аграрного фонду визначені на рівні, на 10% меншому за ринкові.
 
На сьогодні в наявності на переробних підприємствах знаходяться 16,6 тисячі тонн готового до реалізації борошна Аграрного фонду.УБР