TEMPO встановлює світовий рекорд продуктивності в Україні

30.04.2013

ТОВ «Ведерстад», дочірня компанія шведських заводів Väderstad-Verken AB в Україні 25 квітня встановила світовий рекорд продуктивності посіявши восьмирядною сівалкою ТЕМПО 212 гектарів кукурудзи протягом 24-годинного марафону з точністю 98%.

Про це офіційно повідомив Віталій Філатов, генеральний директор компанії ТОВ «Ведерстад». Марафон розпочався 24 квітня в 10:50 ранку і завершився через 24 години на полях компанії «Агролідер» (с. Іванівка, Білоцерківський район. Київська обл.).

Просапна сівалка TEMPO TPF-8 виконала посів кукурудзи компанії «Сингента» разом із закладкою добрив на робочій швидкості 18 км на годину разом із трактором CASE 335. Протягом 24 годин змінювалось три механізатора. Посів виконувався на двох полях площею 170  і 160 гектарів з гонами 1600 метрів. Оранка була попередньо підготовлена  передпосівним культиватором NZ Aggressive.

Незалежна комісія  з чотирьох науковців Українського науково-дослідного інституту прогнозування і випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого зафіксувала основні показники. Незвичним для такої швидкості є свідома відмова організаторів від використання технології GPS для керування трактором в автоматичному режимі.

“Ми хотіли продемонструвати, що більшість українських товаровиробників можуть досягнути таких показників продуктивності, навіть без повного використання переваг автоматичних технологій. На кожний висівний апарат припадає по 26,5 гектара на добу. Тобто, резерви ще залишаються!», зауважив Валерій Кремсал, головний агроном ТОВ «Ведерстад».

 

Вадерстат