Юридична фірма ОМП презентує посібник «Оренда землі від А до Я»

23.11.2012

Вперше в Україні розповідь про оренду землі простою мовою!

http://omp.com.ua/tpl/pc/images/anons_book.pngНаш посібник відрізняється від традиційних друкованих фоліантів, які претендують на істину в останній інстанції – нерухому і вічну. Це узагальнена практика роботи в усіх регіонах України Він розрахований на найширше коло читачів – від власників земельних ділянок до орендарів будь-яких розмірів та чиновників будь-яких рангів.

Ця праця написана простою мовою з доступним викладом матеріалу, який розрахований на користувачів без спеціальної юридичної або землевпорядної підготовки.

Читачі цього посібника отримають такі переваги:

  • Відповіді на всі основні юридичні та практичні запитання, пов’язані з орендою землі. Посібник складається з п’яти розділів. Перший розділ присвячений загальним питанням правового регулювання оренди землі в Україні. Особливу увагу ми приділили таким важким питанням, як оренда невитребуваних паїв, польових доріг, відумерлої спадщини, земель резервного фонду, а також правильному укладанню договорів оренди землі та прописуванню в них істотних умов, передбачених законом, та важливих комерційних умов. У другому розділі мова йде про практичні аспекти укладання договорів оренди землі – від створення робочої групи та початку спілкування з орендодавцями до правильної підготовки документів та передачі їх на державну реєстрацію. Ми скромно пропонуємо для використання документи власного авторства, які більше відповідають поточним потребам орендарів землі ніж типові документи Кабміну, і при цьому повністю повторюють ті, частини державних рекомендацій, які все ще актуальні. Третій розділ підсумовує наші вміння і навички створення реєстрів договорів оренди землі. Ми окремо зупиняємося на важливості використання реєстрів для складання податкової і статистичної звітності, зокрема агропідприємствами, які найбільше користуються договорами оренди землі. У четвертому розділі ми даємо практичні поради щодо перевірки договорів оренди землі. Читачам у пригоді може стати наш досвід розробки алгоритмів перевірки договорів оренди землі та зразки робочих документів, які для цього використовуються, зокрема робочі таблиці, що заповнюються в розрізі кожного перевіреного договору оренди землі та покроковий план перевірки договорів. Нарешті п’ятий розділ присвячений найболючішим аспектам оренди землі – практиці їх розірвання та визнання недійсними. Ми спробували проаналізувати сучасні стратегії нападу на договори оренди землі, і найефективніші способи протидії ним;
  • Описи складних випадків оренди землі.
  • Зручні електронні форми для заповнення – вам більше не треба думати, що і куди писати!
  • Щоквартальні оновлення – ми будемо слідкувати за змінами за вас! У вартість посібника входить оновлення протягом одного року від дати придбання та реєстрації на веб-сторінці;
  • Вся нормативна база з оренди землі в електронному додатку.
  • Десятки ілюстрацій документів без яких оренда неможлива!
  • Інтерактивне спілкування – ми з вами на зв’язку! Ви реєструєтеся і ми з вами на зв’язку;
  • Зручний формат (папка зі вставними сторінками), який дозволяє змінювати і доповнювати розділи + електронні документи, які всі зареєстровані користувачі можуть закачати з веб-сторінки.

 

Замовити книгу