З 11 по 13 жовтня відбудеться виставки «Овочі та фрукти України-2012» та «Сад.Город.Урожай»

01.10.2012

З 11 по 13 жовтня 2012 року на території Експоцентру України відбудеться IX спеціалізована виставка «Овочі та фрукти України-2012» та III спеціалізована виставка-ярмарок «Сад.Город.Урожай»

 

Відвідувачам виставки буде представлено повний спектр товарів і послуг для вирощування, догляду, збирання, переробки, зберігання, упаковки і реалізації плодоовочевої продукції та винограду.

Крім експозицій, представлених в павільйоні №3 на відкритих майданчиках, проводиться виставка-ярмарок посадкового матеріалу (насінництва, рослинництва, розсадництва, садівництва та виноградарства).

Цьогоріч відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з продукцією та послугами більше як 200-х учасників.

У ПРОГРАМІ РОБОТИ ВИСТАВКИ:

Відбудеться конференція на якій обговорюватимуться актуальні питання, щодо вирощування екологічної продукції та шляхи її реалізації. Ви матимете  можливість відвідати  Перший національний конгрес молодих аграріїв України «Аграрне майбутнє України». Також варто завітати на конференцію присвячену обговоренню питань вирощування винопродукції та виробництва вина фермерськими та особистими селянськими господарствами. (Програма роботи виставки http://www.expocenter.com.ua/ru/Exhibitions%202012/vegetables/program/)

Гостинно запрошуємо вас у павільйон №3 та відкриті майданчики відвідати виставку «Овочі та фрукти України-2012» та «Сад.Город.Урожай»