Аграрні інвестори виділять на розвиток сільських територій Сумщини 42 млн. грн.

21.11.2013

Цього року Сумщина отримає від аграрних інвесторів на розвиток сільських територій рекордний об'єм інвестицій - 42 млн. грн. Раніше ця сума складала 34-36 млн. грн. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Юрій ЧМИРЬ.

«У нас сьогодні кожен гектар навантажений певною сумою. Якщо це рослинництво, то це до 80 грн. з гектара, якщо тваринництво - це до 40 грн. Тобто всі аграрії, які працюють на землі, беруть участь у розвитку сільських територій», - наголосив очільник області.

Під час робочого візиту на Сумщину Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ на власні очі побачив, як працює соціально-відповідальний бізнес на Сумщині. Обробляючи землю, і великі холдинги, і дрібні й середні агропідприємства - всі беруть участь у розвитку сільських територій, перераховуючи кошти на рахунки сільських рад.

Якщо розділити 40 млн. грн. на кількість сільських рад, виходить від 100 тис. грн. до 200 тис. грн. на одну сільську раду Ці кошти спрямовуються на ремонт шкіл, дитячих садків, фельдшерсько-акушерських пунктів, будинків культури, водогонів тощо.

Багатьом аграріям подобається такий стиль роботи, вітається він і населенням.


regionews.sumy.ua

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи