Агропідприємство «Кагарлицьке» планує залучити 19 млн. грн. для розвитку виробництва

11.06.2015

Аграрне підприємство «Кагарлицьке» (Київська обл.), яке займається рослинництвом і розведенням ВРХ, планує залучити 19 млн. грн. за рахунок збільшення статутного капіталу.

Про це йдеться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, пише apk-inform.com.

Відзначається, що дане рішення було затверджено акціонерами компанії 9 червня. Згідно з повідомленням, метою збільшення статутного капіталу є поповнення обігових коштів для розвитку компанії.

Підприємство планує збільшити статутний капітал в 3 рази — до 28,56 млн грн. за рахунок приватного розміщення більш 76, 16 млн акцій номінальною вартістю 0,25 грн /шт. При цьому зміна власників 10% акцій або більше в статутному капіталі підприємства за результатами розміщення не передбачається.

Довідка:

Агропідприємство «Кагарлицьке» зареєстроване в 1997 р. Займається вирощуванням зернових культур і цукрового буряка, володіє фермою з розведення ВРХ. Станом на 2013 р земельний банк компанії становив близько 2,2 тис. га.agravery.com

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи