Астарта опублікувала звіт за дев’ять місяців 2013 року

15.11.2013

У звітному періоді консолідований дохід збільшився на 11% та склав 260 млн. євро.

Цукор

АСТАРТА реалізувала 269 тисяч тонн цукру, що на 13% перевищує показник попереднього року. Середня ціна реалізації продукції була на 8% нижче від рівня попереднього року. Доходи сегмента зросли на 4%. При цьому, експорт склав 9% від загального продажу цукру і в кількісному виразі зріс на 16%. На момент публікації звіту, цукрові заводи АСТАРТИ виробили понад 170 тисяч тонн високоякісного цукру нового сезону, забезпечуючи стабільну лідируючу позицію Компанії на ринку.

Агросегмент

Продажі зернових і олійних культур зросли на 6%, а доходи сегмента на 19%. За 9 місяців було реалізовано близько 370 тисяч тонн продукції, з них 49% це експорт. На момент публікації звіту, агрофірмами АСТАРТИ успішно завершено збирання більшості технічних культур. Отримана врожайність значно перевищує середньоукраїнські показники та результат минулого року.

Молочне тваринництво

Сегмент молочного тваринництва продемонстрував гарні операційні та фінансові показники. Поголів'я дійних корів збільшилося до 15,5 тисяч. Виробництво молока зросло на 6 % і склало близько 70 тисяч тонн. Це сприяло зростанню частки сегмента в структурі доходів з 10% до 12%. Зараз вводиться в експлуатацію перша черга сучасного нетельного господарства на 5 тисяч голів у Полтавській області. Цей проект дозволить Компанії ще більше інтенсифікувати процес виробництва молока, збільшити обсяги продаж і прибутковість.

Нові проекти

АСТАРТА завершує пусконалагоджувальні роботи на Глобинському переробному заводі та біоенергетичному комплексі. Перша продукція заводу буде реалізована споживачам в 4-му кварталі.

 

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи