Доставка зерна нового врожаю до Бердянського морського порту триває без збоїв

05.08.2015

Про це повідомили у прес-службі ДП «Бердянський морський торговельний порт». Портовики продумано підходять до зростання потоку транспорту під час збору врожаю – готують додаткові прохідні та під’їзні шляхи, інтенсифікують процес вивантаження зерна. Наразі час перебування самоскидів на території порту не перевищує 20-25 хв., автомашин без автоматичного вивантаження – 40-50 хв. При цьому пропускна спроможність кожного  з трьох портових прохідних пунктів складає до 100 автівок на добу. Таким чином, проблему з простоєм зерновозів, що виникла наприкінці липня, ліквідовано.

Як пояснили у прес-службі БМТП, затор зерновозів на під’їзді до порту 20 липня відбувся через збіг обставин. По-перше, того дня більше сотні вантажівок майже одночасно доставили зерно на єдиний прохідний пункт для транспортування за кордон законтрактованими суднами.

Другою обставиною стало значне перевантаження багатьох автомобілів, що прямували до прохідної порту. Там їх зустрічали співробітники Бердянської філії ДП «Адміністрація морських портів України», що відповідає за охорону території порту і забезпечення безпеки пересування нею транспорту. На прохідній кожну вантажівку зважують на в’їзді та виїзді з порту. Зі зростанням їх потоку з’ясувалося, що через значне перевантаження автомобілів їх пересування по території порту несе небезпеку. Виконуючи свої функціональні обов’язки, співробітники ДП «Адміністрація морських портів України» почали складати протоколи на водіїв таких автомобілів. Новина швидко розлетілась серед тих, хто тільки прямував до порту, і вони вирішили перечекати неподалік.

За словами начальника Бердянської філії ДП «Адміністрація морських портів України» В’ячеслава Рєзнікова, він неодноразово попереджав перевізників про неприпустимість нехтування правилами безпеки в порту: «Перевізникам та стивідорам необхідно змінити свого ставлення до норм безпеки, адже їх порушення ставить під загрозу портове майно і людські життя. Ми не заважали розвантажувати автомобілі, ми склали 15 протоколів  на водіїв вже на виїзді з порту, після розвантаження. З’ясувалось, що вага вантажу в документах та на вагах значно розходиться». Цим водіям надали додатковий інструктаж з безпеки перевезень.

Завдяки спільним зусиллям членів морської спільноти та мерії Бердянська, вже наступної доби черга спочатку зменшилась, а ще за добу зникла. Перевізники стали більш ретельно слідкувати за навантаженням транспорту. Відкриті додаткові тимчасові прохідні дозволили швидко обробляти транспорт, що прямує до порту. Міська влада розробила новий маршрут для важких вантажівок, аби вони не перетиналися з маршрутами руху громадського транспорту. Створено тимчасову стоянку для вантажівок на в’їзді до міста.

«Наша головна мета – дотримання вимог закону в порту та транспортування нового врожаю згідно графіку. Для цього всі учасники зернових перевезень – стивідори, зернотрейдери, АМПУ та перевізники – мають злагоджено співпрацювати, аби уникнути простою транспорту», - зазначив керівник ДП «Бердянський морський торговельний порт» Микола Ільїн.


mtu.gov.ua

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи