Французькі інвестори зацікавились спиртзаводом на Тернопільщині

16.08.2016

Французькі бізнесмени зацікавилися Зарубинецьким спиртовим заводом. Іноземці готові вкладати гроші у виробництво біоетанолу та інших супутніх продуктів, які можна виробити із сільськогосподарської продукції.

На сьогодні у Зарубинцях вже повним ходом виготовляють біоетанол. За гроші іноземців виробництво планують розширити, при цьому додаткові гроші хочуть вкласти в обладнання, яке з продуктів сільськогосподарського дозволить виробляти не лише біоетанол, а й білок забирати. Окрім того, на основі процесу бродіння можна «забирати» і природній вуглекислий газ – компонент, який додається у воду, пиво тощо.

Донедавна Зарубинецький спиртозавод, який знаходиться у Збаразькому районі, простоював та іржавів. Але півтора роки тому в його відновлення вклали чималі гроші громадяни України вірменського походження. Публічно інвесторів представляв колишній тернополянин Норік Геворкян.

Зважаючи на дружні стосунки вірменів та французів, не випадково, що саме бізнес із Франції вирішив дозавантажити площі Зарубинецького спиртозаводу, яким управляють українські вірмени.


business-companion

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи