Група Креатив продовжує стабільну роботу в Україні в рамках визначеної стратегії розвитку

04.03.2014

Група Креатив, провідна українська агропромислова компанія, продовжує стабільну роботу. Всі підприємства Групи Креатив – 9 заводів, 8 елеваторних комплексів, рослинницькі господарства та тваринницький комплекс – сьогодні  працюють у  плановому режимі.   

Група продовжує співпрацю з усіма партнерами в Україні та за її межами – у понад 25 країнах, куди сьогодні експортує продукцію. При цьому всі виробничі плани Групи залишаються незмінними: Група надалі розвиватиме стратегічні виробничі напрями, серед яких – переробка насіння соняшнику та сої, а також виробництво жирів та маргаринів, збільшуватиме виробничі потужності та стимулюватиме додаткове залучення інвестицій в бізнес Групи.

На всіх підприємствах Групи Креатив збережені робочі місця, заробітна плата виплачується у повному обсязі всім 3200 співробітникам.

«Ми усвідомлюємо всю відповідальність, яка сьогодні лежить на українському бізнесі: саме від нього залежить подальша економічна ситуація в державі і добробут кожного українця. Аграрний сектор є бюджетотворчим у країні, і всі учасники ринку мають зробити все можливе, щоби продовжувати повноцінну роботу та реалізацію всіх запланованих проектів. Група Креатив ні на крок не відступає від визначеної стратегії розвитку, ми й далі розвиватимемо стратегічні виробничі напрями та стимулюватимемо притік інвестицій в агропромисловий комплекс України. Ми збережемо всі робочі місця на підприємствах Групи та забезпечимо соціальні гарантії для наших співробітників», – зазначив Юрій Давидов, голова правління Групи Креатив.

Про Групу Креатив:

Група Креатив – провідна українська інтегрована агропромислова компанія, один із найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займається виробництвом соняшникової олії і шроту, жирів та маргаринів, соєвої олії і шроту, біопаливних пелет, а також сільським господарством – рослинництвом та тваринництвом. На українському ринку Група є одним із лідерів у виробництві жирів та маргаринів (із долею ринку у понад 30%), входить до ТОП-3 українських переробників насіння соняшнику за встановленими потужностями, а також є однією з провідних компаній із переробки сої (із долею ринку близько 24% за встановленими потужностями). Виробничі потужності Групи Креатив зосереджені в Кіровоградській області та представлені 9 заводами. Також Група має 8 елеваторних комплексів у Кіровоградській, Миколаївській, Київській, Дніпропетровській та Сумській областях, рослинницькі господарства та тваринницький комплекс.
 

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи