Коментар компанії Каргілл на слова пана Абромавичуса на саміті «Україна – США » щодо збільшення обсягу наших інвестицій в порту Южний

15.07.2015

Протягом останніх декількох років компанія Каргілл висловлювала свою зацікавленість в будівництві портового зернового терміналу в Чорному морі, це б  посприяло нашій довгостроковій стратегії розвитку зернового  і олійного бізнесу  в Чорноморському регіоні. На даний момент ми обговорюємо з українською компанією ТОВ «М.В. Карго» можливість будівництва глибоководного терміналу в порту Южний.

Ми звернулися до уряду України з проханням провести днопоглиблювальні  роботи в акваторії порту навпроти ділянки (майбутнього терміналу), для  забезпечення  можливості  обробки великотоннажних суден.

Ми щиро сподіваємося на позитивний результат, але наразі остаточне рішення ще не прийнято. Цей порт став би ще одним спільним підприємством компанії Каргілл, наряду з портами Констанца (Румунія) і Новоросійськ   (Росія).

Ця інвестиція не має відношення до фінансових операцій між  Каргілл та ТОВ «Іллічівський зерновий порт» . Компанія Каргілл не має та не планує мати управлінського контролю над цим активом.
 

УкрАгроКонсалт, за данними компанії Каргілл

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи