«Молочний дім» експортуватиме свою продукцію у країни Європи

03.12.2015

На сьогоднішній день молочну продукцію завод постачає в Молдову, Грузію, Азербайджан і навіть в Арабські Емірати. У планах – експорт у країни Європи.

Така перспектива цілком реальна. Розповіла керівник підприємства Лариса Троянська.

«24 листопада ми приймали Київських ветеринарів із республіканського ветеринарного комітету. Це відділ, який проводить атестацію підприємств, що планують відправляти свою продукцію на експорт. За результатами перевірки «Молочний дім» внесено до списку підприємств, котрим дозволено виробництво продукції для країн Європи. Це не означає, що ми завтра почнемо постачати продукцію до Європи, але керівництво компанії над цим уже працює. Європа у нас уже зараз хоче брати великі об’єми молока тривалого зберігання », – розповіла Лариса Троянська.

«Молочний дім» належить французькій компанії «Лакталіс» – найбільшому виробнику молочної продукції. Вони викупили підприємство у 2007 році. Були вкладені великі інвестиції, зроблена повна реконструкція. Із 2009 року завод після реконструкції запрацював на повну потужність. Тоді були випущено 39 тис тонн молочної продукції. На жаль, всі наступні роки об’єми виробництва падали аж до минулого року.

За 2015 рік об’єми виробництва збільшились на 25% у порівняні із минулим роком. Середня зарплата по заводу складає 6 тис 940 грн.

Вся молочна продукція підприємства не містить синтетичних барвників, стабілізаторі та ароматизаторів

«Перший наказ, котрий я отримала від керівництва компанії після того, як французи викупили завод – це заборона закуповувати синтетичні ароматизатори, барвники та стабілізатори. З того часу у нас немає жодного хімічного барвника, ароматизатора. Ми звичайно використовуємо ароматизатори, але натуральні, наприклад, підсушена полуниця», – каже Лариса Троянська.


tv-news.dp.ua

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи