На цей час ми можемо говорити про позитивні показники зібраного врожаю, - Ігор Швайка

04.09.2014

Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка розповів, що нині можна говорити про позитивні показники зібраного врожаю. Про це він сказав, перебуваючи у Польщі на 24 Економічному форумі, під час дискусійного семінару щодо євроінтеграції агропромислового комплексу України, де було обговорено й експортні можливості нашої країни та механізми міжнародного співробітництва.

Ігор Швайка підкреслив, що унікальність України в надлишковому ресурсі, який можна успішно реалізовувати за кордон.

«На цей час ми можемо говорити про позитивні показники зібраного цьогорічного врожаю. Аграрний сектор України є на сьогодні одним з найприбутковіших в економіці нашої країни, тож ми повинні усвідомлювати необхідність розвитку галузі. Одним з пріоритетних напрямків, на якому ми акцентуємо увагу, є формування потужного середнього класу: це і сімейні ферми, і кооперативи, які об'єднуватимуть ці форми. Наразі це є важливими напрямками успішного розвитку сільських територій», - сказав Ігор Швайка.

Також Міністр акцентував на важливості розвитку аграрної освіти та реалізації наукового потенціалу країни.

Крім того, в дискусії взяли участь представники польських та українських компаній. З боку польських колег було висловлено підтримку у розвитку малих господарств нашої держави.

 
 
kmu

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи