«Нібулон» нарощує експорт

13.03.2014
2014 рік стане для компанії «НІБУЛОН» роком нарощування експортного потенціалу і досягнення рекордної експортної позначки.

За минулий 2013 календарний рік експорт компанії «НІБУЛОН» склав понад 4 млн тонн. А ось нинішній 2013/14 маркетинговий рік компанія планує завершити із рекордною для себе позначкою – понад 5 млн тонн. Проміжні результати у понад 3,6 млн тонн експортованих кукурудзи, пшениці, ріпаку, ячменю, сорго – серйозні підстави для таких оптимістичних прогнозів.

У 2014 році компанія продовжить відкривати для себе та України нові горизонти експортної діяльності. Нагадаємо, що у минулому році «НІБУЛОН» розпочав роботу з такими країнами, як Ірландія, В’єтнам, Південна Корея, Куба та ін. У планах компанії також подальший розвиток співпраці з цими партнерами.

Неабияку роль у досягненні таких високих результатів в експортній діяльності відіграє власний вантажний флот компанії «НІБУЛОН». Зокрема, буксири проекту POSS-115 та несамохідні судна проекту NBL-90 забезпечують сьогодні великі обсяги перевезень українськими річками. У навігаційному сезоні 2014 року останній склав вже майже 177 тис. тонн (в тому числі і на експорт). Для порівняння: за аналогічний період минулого року – понад 110 тис. тонн.

Наразі на власному суднобудівно-судноремонтному заводі компанія будує два наступних буксири проекту POSS-115, а подальші суднобудівні плани включають зведення несамохідних суден нового проекту NBL-91.

Із серпня 2013 року на зовнішньому рейді Миколаївського морського торговельного порту продовжує свою роботу самохідний плавучий кран «Святий Миколай». На сьогоднішній день він вже цілком довів свою ефективність. За 30 тижнів роботи ним було довантажено із несамохідних суден понад 556 тис. тонн пшениці, ячменю, кукурудзи, рапсу та інших культур.

Окрім водних перевезень, «НІБУЛОН» активно використовує і залізничний транспорт, організовуючи відправницькі маршрути в рамках меморандуму про співпрацю із «Укрзалізницею». Починаючи із січня 2014 року, вже було створено 42 маршрути і перевезено 147 тис. тонн продукції. Для порівняння: за аналогічний період у 2012 році було створено 6 маршрутів та перевезено 21 тис. тонн, у 2013 році 81 тис. тонн було перевезено 23 маршрутами.

Оголошені результати нашої роботи є проміжними, але оптимістичними. Компанія продовжує розширювати свою присутність на світовому ринку збуту, завойовуючи покупців якістю продукції та розвиненою логістикою.

 

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи