Новый и.о. министра агрополитики рассказала о планах
EN UK RU

+38 (044) 364-55-85

Регистрация

one-news

Новый и.о. министра агрополитики рассказала о планах

person

Автор статьи:

Консалтинговое агентство УкрАгроКонсалт

УкрАгроКонсалт

Как мы уже сообщали, на днях Кабинет Министров Украины назначил на должность исполняющей обязанности Министра аграрной политики и продовольствия Украины Ольгу Трофимцеву.

Предлагаем ознакомиться с первой приветственной речью Ольги Трофимцевой, опубликованной на ФБ, в новой должности. Приводим дословно.

Шановні колеги та друзі! 

Позавчора, 6 лютого, Кабінет Міністрів України призначив мене на посаду виконуючої обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України. Я щиро дякую за високу довіру та підтримку Прем’єр-міністру України Volodymyr Groysman та колегам з КМУ. Український АПК останні роки динамічно і потужно розвивається, в тому числі, завдяки роботі команди Мінагрополітики. Наприклад, ми досягли серйозних результатів на зовнішніх ринках і задали чудовий темп в євроінтеграційних процесах в галузі. Щоб сектор і надалі міг залишатись одним з головних двигунів національної економіки, забезпечувати не лише продовольчу безпеку України, але й «годувати світ», аграрна політика має стати системною, ефективною і відповідати викликам сьогодення. Стратегічне бачення середньострокового розвитку сектору є, воно закладено в тому числі в секторальній стратегії «3+5» і нашій експортній стратегії. 

Тому моя мета та основне завдання на час роботи на цій посаді – дати АПК України нові стимули для розвитку: підтримка фермерів та кооперації має реально запрацювати, аграрна освіта та наука мають бути базою для росту галузі, система державного управління безпечністю та якістю продуктів харчування має бути відшліфована і наближена до європейських стандартів, а нові ринки для нашої переробленої продукції з доданою вартістю мають відкриватись не менш активно. 

Дякую всім за креативні привітання і побажання в ці дні і сподіваюсь на розуміння журналістів, до спілкування з якими я, як ви знаєте, завжди відкрита: я буду готова відповісти на всі ваші запитання як тільки розкладу всі нові завдання та напрямки роботи по відповідним поличкам в своїй голові.

Працюємо далі і, звичайно, #всебудеагро #всебудеУкраїна!

АгроПравда  

Поделиться в соц. сетях:

Читайте также:

У Вас есть вопрос? Напишите нам:

Оставьте нам сообщение, и наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время.