«ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ»: найкращі логістичні рішення для успіху вашого бізнесу!

03.06.2014

Сьогодні наша країна переживає непростий етап: формуються принципово нові реалії, ринок висуває нові виклики й вимоги. Аби залишатися конкурентноспроможними у жорстких умовах, нам необхідно концентрувати зусилля на ефективному розвитку тих галузей, які є «локомотивами» української економіки. Однією з таких галузей є агропромисловий комплекс. Згідно прогнозів, в 2013-2014 р в Україні було зібрано рекордний врожай зернових, що дозволило країні значно збільшити частку у структурі світового ринку торгівлі зерном. Сьогодні країна має достатній потенціал для виходу на перші позиції в рейтингу світових експортерів зерна. А от чи зможе Україна гідно використати його та утримати лідерські позиції, великою мірою залежить від усіх гравців аграрного ринку, їх здатності ефективно взаємодіяти. 


В умовах вкрай конкурентного середовища аграрного ринку, успішність виробників зерна та зернотрейдерів визначається ефективністю їх системи логістики, зокрема, її часткою у формуванні витрат на виробництво та реалізацію продукції. Зараз, напередодні нового аграрного сезону, важливо бути впевненим у тому, що ви маєте надійного партнера, якому можна довіряти. 

Для багатьох гравців на ринку таким партнером є ТОВ «Перша Логістична Копанія», що пропонує повний спектр послуг у сфері залізничних перевезень на території України, країн СНД, Балтії, Західної Європи та Азії. Під керівництвом Олега Ігоровича Бурлаченка, керівника з багаторічним успішним досвідом на ринку логістичних послуг, було зібрано команду висококваліфікованих фахівців, що володіють глибокою експертизою та розумінням ринку. Завдяки професіоналізму команди та зусиллям керівника, компанія дуже швидко вийшла на позиції одного з найпотужніших експедиторів на ринку. Зокрема, у сегменті залізничних перевезень зернових вантажів, за оцінками експертів, компанія займає більше 10% від загального обсягу ринку. 

Прагнучи надавати своїм клієнтам більше можливостей, компанія сформувала одну з найбільш привабливих на ринку цінову політику. Її секрет полягає у співробітництві з найбільшими виробниками на ринку та формуванні гнучких умов оплати послуг, зважаючи на значні обсяги перевезень. При цьому, якість обслуговування відповідає найвищим європейським стандартам. Більш того, прямі договори з операторами залізничного транспорту України (Одеською, Південно-західною, Південною, Придніпровською, Львівською та Донецькою), ДП «Український транспортно-логістичний центр», а також з власниками й операторами рухомого залізничного складу дозволяють компанії пропонувати клієнтам найкращі транспортні схеми. Власний диспетчерський центр та розгалужена мережа представництв компанії в 12 регіонах України дають можливість цілодобово слідкувати за пересуванням рухомого складу та координувати його рух.

Значної уваги логісти компанії приділяють вдосконаленню організації усіх елементів транспортного процесу: починаючи з документообігу і завершуючи скороченням часу виконання вантажних операцій. Так, відповідаючи потребам клієнтів, компанія організувала потужності для обробки та перевалки зернових у морських та річкових портах України, включаючи перевалку за прямим варіантом. 

Спираючись на ефективні логістичні рішення, спеціалісти компанії змогли побудувати комплексну систему роботи на ринку транспортно-експедиторських послуг, що забезпечує надійність, значне зменшення витрат і ризиків замовника, а також скорочення термінів виконання транспортних зобов’язань. 

Партнери та клієнти ТОВ «ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» завжди впевнені у тому, що їх вантаж буде доставлено у місце призначення вчасно та надійно, адже компанія виконує свої зобов’язання за будь-яких економічних та політичних обставин. Завдяки тісному співробітництву з профільними асоціаціями, компанія чітко розуміє потреби ринку та його гравців. Вона є дійсним членом Української зернової асоціації, Української аграрної конфедерації, Американської торгової палати в Україні та асоційованим членом Асоціації міжнародних експедиторів України. Усвідомлюючи свою відповідальність у справі розбудови аграрної галузі країни, «ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» підтримує своїх партнерів та профільні заходи, що сприяють досягненню цієї мети.

Ми пропонуємо найкращу практику логістики і завжди відкриті для співробітництва! 

Детальніше про послуги компанії можна дізнатися на сайті. http://1lk.com.ua
 

Директор ТОВ «Перша Логістична Компанія»

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи