«Сварог Вест Груп» інвестує $10 млн. у модернізацію заводу з виробництва сільгосптехніки

26.09.2013

Корпорація «Сварог Вест Груп» протягом 2013-2015 років планує інвестувати 10 млн. доларів США у модернізацію ВАТ «Шепетівський завод культиваторів» (Шепетівка, Хмельницька область) з метою відновлення виробництва сільськогосподарської техніки та обладнання.

За словами голови правління «Сварог Вест Груп» Андрія Гордійчука, протягом наступних трьох років на базі даного підприємства буде створено сучасний завод з виробництва сільгосптехніки та обладнання.

«Головна мета – це поєднання високотехнологічного практичного досвіду корпорації з потенціалом провідних світових виробників агротехніки щодо створення лінійки сільськогосподарської техніки для Precision Agriculture. Стратегія відновлення виробництва заводу складатиметься з трьох етапів. На першому – буде проведено модернізацію, встановлено нове енергозберігаюче обладнання та розпочато випуск робочих органів ґрунтообробної (диски, лемеші плуга, лапи стрільчаті культиваторів тощо) та технологічно нескладної техніки як для власних потреб так і на продаж стороннім організаціям. На другому – налагоджено виробництво нескладної сільгосптехніки (ґрунтообробна техніка, навантажувачі, нескладна техніка для тваринництва). На третьому – розпочато виробництво у партнерстві з одним із світових виробників. Паралельно цьому, протягом усіх трьох етапів, буде здійснюватись розробка та виробництво власної моделі бортового комп’ютера для сільгосптехніки і автомобілів. Дана розробка перша в Україні, що передбачає високоточне поз
иціювання GPS/Глонасс, здатна підключатись до всіх типів сучасних тракторів та комбайнів і обіцяє стати важливим чинником у розповсюджені точного землеробства в Україні», - зазначив Андрій Гордійчук.

На  сьогодні ведуться переговори з міжнародними компаніями щодо спільного виробництва на базі Шепетівського заводу культиваторів. Окрім того, виробництвом сільгосптехніки в Україні зацікавились індійські інвестори.

«На даний момент розпочато ремонтні роботи у приміщеннях заводу, ведеться підбір роботизованої техніки для зварювання металів, сучасного обладнання для плазмової різки металів та гартування струмом високої частоти. Оскільки на заводі будуть запроваджені сучасні енергозберігаючі технології, при виборі обладнання для нас є важливим його енергоємність», - додав директор технічного департаменту Корпорації «Сварог Вест Груп» Сергій Філюк.

Відновлення роботи заводу матиме також значний соціальний ефект для регіону, адже дозволить створити близько 1500 нових робочих місць.
 

 

УкрАгроКонсалт, за даними прес-релізу компанії

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи