ТОВ «Курганський Бройлер» - повна реконструкція та модернізація підприємства

15.04.2015

На початку квітня 2015 року із посиланням на заступника голови Харківської обласної державної адміністрації, Беккера М.Л., було опубліковано ряд неправдивих відомостей щодо ліквідації та банкрутства Товариства з обмеженою відповідальністю «Курганський Бройлер», що входить до складу групи компаній «Комплекс Агромарс» (власник ТМ «Гаврилівські курчата»).

Повідомляємо Вам, що дана інформація є недостовірною та була опублікована помилково.

З юридичної точки зори визнання суб’єкта господарювання банкротом відбувається виключно у судовому порядку, внаслідок його фінансової неспроможності, нездатності задовольнити в установлені строки пред’явлені до суб’єкта господарювання з боку кредиторів вимоги та виконати зобов’язання перед бюджетом.

ТОВ «Курганський Бройлер», навіть в такій складній економічній та політичній ситуації в країні, не має боргів перед банківськими та іншими фінансовими установами, контрагентами та бюджетом. Товариство має абсолютну та беззаперечну спроможність продовжувати підприємницьку діяльність, адже є економічно рентабельним та прибутковим.

З метою будівництва та введення в експлуатацію комбікормового заводу та цеху по виробництву білкових кормових домішок, ТОВ «Курганський Бройлер» поставлено на планову реконструкцію та модернізацію, із залученням інвестицій у розмірі 35 мільйонів євро. Після реконструкції та модернізації ТОВ «Курганський Бройлер», робота підприємства буде спрямована на збільшення виготовлення продукції для експорту у країни Близького Сходу, Евросоюзу та Африки. Усі співробітники товариства були завчасно проінформовані щодо термінів проведення реконструкції та модернізації.

 

За інформацією ТОВ «Комплекс Агромарс»

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи