У кожному районі на Франківщині хочуть створити молочні кооперативи

04.02.2016

У минулому році, незважаючи на економічні труднощі та періодичні ускладнення погодних умов, праця сільськогосподарських формувань області була результативною. Про це свідчать обсяги виробництва валової продукції (94,5%), валовий збір зерна (688,5 тис. тонн), збільшення виробництва сої, картоплі, овочів, плодів, ягід.

Про це на засіданні колегії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації розповіла директор департаменту Марія Савка.

Поряд з цим необхідно збільшити посіви гречки та жита, які є стратегічними для області культурами, а також зосередити увагу на розвитку кооперативного руху.  

"Наша на сьогоднішній день стратегія повинна бути пов’язана зі створенням молочарських кооперативів, – зауважила директор департаменту агропромислового розвитку. – Хочу, щоб колегія рекомендувала кожному району створити хоча б один дієвий такий кооператив. В обласному бюджеті ми сконцентрували кошти, які допоможуть це зробити".

Допомога у відкритті молочарських кооперативів, як прозвучало на колегії, надаватиметься також під час реалізації в області українсько-канадського проекту "Сокодеві", який стартував відкриттям кооперативного формування в с. Чесники Рогатинського району. На заході обговорили і перспективу введення в експлуатацію молокозаводу в Коломиї, яка може втілитися за підтримки агропідприємств Польщі.kurs.if.ua
 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи