У порту «Очаків» на Миколаївщині відкрито новий зерновий термінал

16.05.2014

15 травня 2014 р. прийнято в експлуатацію 1 чергу комплексу з перевантаження та зберігання зернових культур компанії «Ю-Порт Очаков» місткістю 20 тисяч тонн., заявляє Міністерство Інфраструктури

Площа забудови на  території ТОВ «Порт Очаків» (Миколаївська обл.) складає 3188 кв. м. Річний обсяг перевантаження зерна – 250 тис. тонн. На підприємстві створено 66 робочих місць.

Комплекс забезпечуватиме прийом зернових вантажів з автомобільного та водного транспорту, накопичення, зберігання та відвантаження на морські судна.

«Проект по укріпленню і розвитку терміналу є у фінансовому плані АМПУ на 2014 рік. Крім того, відбулася державна експертиза проекту будівництва глибоководного порту в Очакові і цей проект стане реальністю», – зазначив заступник Голови ДП «АМПУ» Олександр Голодницький.

«Левова частка заслуг при будівництві перевантажувального комплексу належить представникам місцевої влади. Новий об’єкт вкрай важливий для міста Очаків, адже це не тільки потужний інфраструктурний проект, а й нові робочі місця, додаткові надходження до бюджету», – додав Начальник адміністрації Миколаївського морського порту Василь Іванюк та місцевій владі за сприяння в будівництві комплексу.

Також на території ТОВ «Порт Очаків» збудовано 1 чергу складу для прийому з автомобільного транспорту, зберігання та відвантаження зернових культур насипом або генеральних вантажів. Місткість складу – 9500 тонн. На підприємстві створено 19 робочих місць.

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи