У Сумському районі незабаром з’явиться потужне сільхозпідприємство

23.03.2016

У селі Северинівка, Сумського району, незабаром планується створення найбільш високоефективного сільгосппідприємства в основі якого буде розвиток тваринництва та виробництво молока. Про це зазначив голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко під час робочої поїздки в село.

«Є такий українській вислів: «Слава Богу прилетіла перша ластівка», і він відповідає реальності, коли ми говоримо про тих інвесторів, яких залучив в наш Сумський район генеральний директор ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС УКРАЇНА» Володимир ЗАЄЦЬ. Це великий крок для розвитку не тільки села, а й для району загалом, адже не для кого не секрет, що підприємство створене цими ж інвесторами в Конотопі має великі досягнення. Для прикладу, молоко продає не дешевше ніж 7 гривень за 1 літр, а в минулому році отримало тільки за реалізацію молока 30 млн. гривень чистого прибутку", - зазначив Геннадій Дорошенко.

За словами посадовця, у Сумського району з’явиться такий собі «флагман», адже інвестори села Северинівка платитимуть за паї 8%, що є один з найвищих показників в Сумській області.

"При цьому підприємство матиме поголів’я крупного рогатого скота мінімум 2000 голів. З’явиться велика кількість робочих місць, а жителі району та інші підприємства матимуть зразок, як потрібно господарювати.

В інфраструктуру підприємства планують вкласти сотні мільйонів гривень. Як запевнив Володимир Заєць, від імені інвесторів, при будівництві сільгосппідприємства передбачений повний соціальний пакет для її співробітників, а саме - кошти для будівництва дороги, реконструкції дитячого садочка, школи, клубу, оздоровлення працюючих, допомогу немічним тощо», - підкреслив посадовець.regionews.sumy.ua

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи