УАК-УЗА: Якнайскоріше усунути корупцію з ринку зерна!

26.02.2014

Українська аграрна конфедерація та Українська зернова асоціація, які представляють українських товаровиробників та експортерів сільгосппродукції,  наполягають на прискоренні  прийняття  антикорупційного проекту закону (реєстр. 2459) "Про внесення змін до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (щодо дерегуляції ринку зерна)", яким усуваються  підстави  для  корупції  при сертифікації зерна та зернових елеваторів, а також при переміщенні та експорті сільгосппродукції.

 

 

 

 

 

 

 

Голові Верховної Ради України

Турчинову О. В.

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Верховної Ради України

Щодо прискорення прийняття  антикорупційного проекту закону (реєстр. 2459) "Про внесення змін до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (щодо дерегуляції ринку зерна)"

Шановний Олександре Валентиновичу!

                                                                                                

Українська аграрна конфедерація та Українська зернова асоціація, які представляють українських товаровиробників та експортерів сільгосппродукції, вважають, що одним із найперших завдань нової влади має стати забезпечення  умов  для  безперешкодної  діяльності  аграрного бізнесу, що на сьогодні є чи не єдиним стабільним джерелом надходження до скарбниці Держави  іноземної валюти та  податків і зборів - до бюджетів усіх рівнів.

У цьому сенсі надзвичайно важливим є прийняття у другому читанні  антикорупційного проекту закону (реєстр. 2459) "Про внесення змін до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (щодо дерегуляції ринку зерна)", яким суттєво усуваються  підстави  для  корупції  при сертифікації зерна та зернових елеваторів, а також при переміщенні та експорті сільгосппродукції, що нині гальмує функціонування  логістичних ланцюгів "від поля до порту". 

Просимо включити цей важливий законопроект до порядку денного найближчого пленарного засідання Верховної Ради України для його якнайшвидшого прийняття.

З повагою,     

Президент Української аграрної

Конфедерації                                                                               Л.П.Козаченко

Президент Української зернової

Асоціації                                                                                        В.Г.Клименко

 

ІЦ УАК

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи