В Україні реалізований перший проект ТЕЦ на соломі

25.11.2015

Компанія PRO ENERGY на замовлення українського сільськогосподарського підприємства реалізує перший в Україні проект будівництва котельні з подальшою можливістю трансформації в ТЕЦ. Об’єкт працюватиме на альтернативному виді палива, отриманого шляхом спалювання соломи.

В рамках проекту буде встановлено повністю автоматизовану парову  котельню потужністю до 30 мВт, що вироблятиме близько 40 тон пари/год. та працюватиме на тюкованій соломі та аграрних пeлетах із подальшою можливістю роботи в режимі ТЕЦ. Будівництво розпочнеться вже цього року. Введення об’єкту в експлуатацію планується  у IV кварталі 2016 року.

Проект є першим в Україні та унікальним з огляду на використовувану технологію, що передбачає  виробництво та використання енергії, одержаної внаслідок спалювання соломи і системи універсальної подачі палива, як в тюках, так і у вигляді пелет. Сучасна система спалювання палива з високим ККД, розроблена з урахуванням особливостей спалювання соломи - одного із найскладніших видів палива.

Руслан Делідон, управляючий партнер компанії PRO ENERGY: «За попередніми підрахунками, підприємство  зможе заощаджувати понад 100 мільйонів гривень на рік, відмовившись від споживання газу та за умови повного переходу на використання цієї технології. Таким чином, за нашою попередньою оцінкою, термін окупності проекту становить 2 роки після введення в експлуатацію за умови роботи на власному біопаливі».

 

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи