VII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»

22.05.2015

2 червня 2015 року

АККО Інтернешнл , м. Київ, проспект Перемоги 40-б

Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» - унікальний захід в галузі свинарства. Актуальні питання з генетики, інновації у годівлі свиней, нові підходи до створення оптимальних умов їх утримання — про все це розкажуть найкращі українські та закордонні спеціалісти.

Цьогоріч очікується близько 700 учасників - керівників та спеціалістів свиногосподарств, представників переробних підприємств, комерційних та консалтингових компаній, фінансових та юридичних установ, інформаційних агентств та преси.

Робота конгресу організована в декількох паралельних секціях «Аналітика галузі», «Управління та фінанси», «Технології виробництва», «Ветеринарія» під час яких Ви матимете можливість прослухати кращих провідних спеціалістів України та світу, перейняти досвід найуспішніших керівників та спеціалістів свиногосподарств, взяти участь у дискусіях з представниками влади, провідних підприємств, міжнародних організацій та фінансових компаній, а по завершенню, на всіх чекає святковий бенкет та розіграш призів.

Також Вас очікує:

  • Спеціалізована виставка
  • Дегустація м’ясних виробів
  • Нагородження лідерів галузі
  • Святковий фуршет

Зареєструватися на сайті або за телефоном +38 067 470 19 39

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи