Засновники промислової групи «Креатив» вийшли зі складу акціонерів

04.09.2015

Засновники промислової групи «Креатив» вийшли зі складу акціонерів. 80% олійно-екстракційного бізнеса, а також виробництво жирів, маргаринів та спредів в липні 2015 року перейшли до інших власників.

 «Після вирішення низки загальних питань, ми продовжуватимемо розвиток бізнесів, які залишилися в нашій структурі, – зазначив Максим Березкін, екс-голова Наглядової ради промислової групи «Креатив». – Оскільки з олійним бізнесом тісно пов’язана назва «Креатив», цей бренд належатиме новим власникам. Хочеться побажати співробітникам «Креативу» всього найкращого і нових здобутків. В планах нашої команди - зосередити свої зусилля на розбудові структури та удосконаленні процесів нової компанії. Попереду нові виклики і проекти, до яких ми готові, бо як і раніше компанію очолюють компетентні і цілеспрямовані професіонали».

Офіційні повідомлення щодо промислової групи «Креатив» будуть надані після фінальної реструктуризації прес-службою цієї компанії.

Інформація щодо нової компанії, створеної екс-власниками промислової групи «Креатив», також буде надана прес-службою нової компанії після завершення процесів реструктуризації бізнесу.

 

УкрАгроКонсалт

пальмовое масло, современные технологии производства здоровой пищи